30.06.2016

Успех ученика наше школе на књижевном конкурсу школа Косова и Метохије

Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије (МЕФ) у Београду организовао је први књижевни конкурс за ученике средњих школа са Косова и Метохије.

Теме конкурса биле су "Космет - најскупља српска реч" и "Највеће српске светиње Косова и Метохије".

Учешће на такмичењу узели су и ученици електротехничке школе "Миладин Поповић" и остварили одличне резултате.

У конкуренцији најбоље написаних есеја, ученик наше школе Ненад Маринковић (I-2) освојио је друго место, док су у конкуренцији најбољих прозних радова и задате теме, ученици I-2 (Милош Вулић, Александар Денић и Данило Трајковић) освојили прво место.

У настојању да што боље презентују рад наше школе, честитка и захвалност поменутим ученицима и предметном настанвику Ивану Максимовићу.

Више о овоме можете прочитати ОВДЕ